M1968A / M1644A / M1673A / M1671A EKG Leadwire 5-ledningar
Katalog: EKG
Produkttyp: EKG-ledningar
Mininum beställningsmängd: 1PCS
Certifiering: CE / ISO13485
Pris: Förhandling
Beskrivning
M1968A / M1644A / M1673A / M1671A EKG Leadwire 5-ledningar
Härstamning:Kina
Betalningsvillkor:100% T / T, Western Union, Paypal
Frakt metod:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Leveranstid:1-3 dagar för prov, 7-14 dagar för stor beställning efter betalning.
SupplyAbility:600st / vecka
Specifikationer:
* Omgivningstemperatur: 0 till 40 ° C (32 till 104 ° F)
* Relativ luftfuktighet: 0% till 80%
* Hyperbariskt tryck: 86 kPa-106kPa
* Material: Högkvalitativ TPU-jackkabel, 3 m längd, grå
Produktinformation:
| Produktnamn | IBP-förlängningskabel |
| Härstamning | Guangdong, Kina |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE / ISO |
| Kompatibilitet | Philips |
| Kabelfärg | grå |
| Kabellängd | 2.7m |
| Ledningslängd | 0.9m |
| Kabelmaterial | TPU-jacka |
| Blykabeldiameter | 2,6 mm |
| Lead nummer | 5 leder |
| Patientens slutkontakt | klämma |
| Vikt | 150G |
| Typ | EKG-kabel |
| Standard | IEC |
| Paket | Förpackning i ett stycke i en PE-påse och lägg sedan i en kartong |
| Garanti | 1 år |


Populära Taggar: m1968a / m1644a / m1673a / m1671a ekg ledningskabel 5-ledare, tillverkare, leverantörer, fabrik, billig, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar
-

Nihon Kohden BR903P 3-ledad tråd EKG-kabel för Snap,...
-

Datex, Siemens, Goldway, Bionet LL Typ 3lead Wire, S...
-

GE Marqutte Dash PRO4000 3-ledig EKG-kabel, IEC / AH...
-

Universal (utan anslutning) EKG-kabelkablar 5 leder ...
-

Philips Disposble ECG Leadwire 5 Leads Clip
-

GE Marquette Engångs EKG Leadwire 5 leder




