
Rund 6-polig svart kontakt ECG-kabel 5-LD
Ledtid: 1-7 arbetsdagar (beroende på ditt antal)
Betalningsvillkor: 100% T / T-insättning, Western Union
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Sea
MOQ: 5 st
Beskrivning
AAMI Round 6 Pin svart kontakt ECG-kabel 5-LD
Ledtid: 1-7 arbetsdagar (beroende på ditt antal)
Betalningsvillkor: 100% T / T-insättning, Western Union
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Sea
MOQ: 5 st
Tekniska specifikationer:
| Kabelfärg | grå |
| Kabelmaterial | TPU-jacka |
| Kabelledning | 5 leder |
| Instrumentkontakt | Rund, 6 stifts svart AAMI-kontakt |
| Patientanslutning | Kläm / kläm / grip |
| Koblingslängd | 2.7m |
| Ledningslängd | 0.9m |
| Standard | IEC |
| Vikt | 150g |
| Garanti | 1 år |

Populära Taggar: runda 6-poliga svarta kontakter ekgkabel 5-ld, tillverkare, leverantörer, fabrik, billiga, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar
-

GE Marqutte Dash PRO4000 5-ledig EKG-kabel, IEC / AH...
-

Philips 3-ledig EKG-trådsats för M1623 / m1633A, sna...
-

Datex, Philips, pionjär, spacelabs, burdick, Welch A...
-

Universal (utan anslutning) EKG-kabelkablar 5 leder ...
-

DIN-stil Kompatibel engångs EKG Leadwire
-

Mindary kompatibel EKG kabel leadtrådar 5-LD Clip

