Nihon Kohden kompatibel EKG-trunkkabel
Kompatibilitet: Nihon Kohden BSM-2300 Life Scope I, BSM-2301, BSM-230K, BSM-2351A, BSM-4100 Life Scope P, BSM-4102, BSM-4102A, BSM-4114A, BSM-5100 Life Scope A, BSM-6000-serien, BSM-6301K, BSM-6501K, BSM-6701K, BSM-9101, BSM-9510 Life Scope M, BSM-9800 Life Scope S, Life Scope 6700 Series, Life Scope J, Life Scope TR, PVM- 2701
Betalningsvillkor: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
MOQ: 50 st
Beskrivning
Nihon Kohden kompatibel EKG-trunkkabel
Kompatibilitet:Nihon KohdenBSM-2300 Life Scope I, BSM-2301, BSM-230K, BSM-2351A, BSM-4100 Life Scope P, BSM-4102, BSM-4102A, BSM-4114A, BSM-5100 Life Scope A, BSM-6000 series , BSM-6301K, BSM-6501K, BSM-6701K, BSM-9101, BSM-9510 Life Scope M, BSM-9800 Life Scope S, Life Scope 6700 Series, Life Scope J, Life Scope TR, PVM-2701
Betalningsvillkor:T / T, Western Union, Paypal
Frakt metod:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid:3-7 arbetsdagar
MOQ:50 st
Tekniska specifikationer:
| Produktnamn | EKG Trunk-kabel |
| Ursprungsort | Guangdong, Kina |
| Varumärke | Be-med |
| Modellnummer | Nihon Kohden |
| Certifieringar | CE / ISO |
| Kabelmaterial | TPU-jacka |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelfärg | grå |
| Kontaktdon distalt | 12-stifts Nihon Kohden-kontakt |
| Anslutning Proximal | Din-stil-kontakt |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabellängd | 2.4m |
| Förpackning | Individuellt paket |
| Instrumentklassificering | Klass II |
| Egenskaper | EKG-monitor, EKG-maskin |
| Vikt | 300g |
| Garanti | 1 år |


Populära Taggar: nihon kohden kompatibel ekg-trunk-kabel, tillverkare, leverantörer, fabrik, billig, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar









