
Drager Vitalert 2000 Vitalert 3000 EKG-kabel
Katalog: EKG
Produkttyp: EKG Kabel Leadwire
Mininumorder mängd: 1PCS
Certifiering: CE/ ISO13485
Pris: Förhandling
Beskrivning
Drager Vitalert 2000 Vitalert 3000 EKG-kabel
Ursprungsort:Kina
Betalningsvillkor:100% T/T, Västra unionen, Paypal
Fraktmetod:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, sjövägen
LeveransTid:1-3 dagar för prov,7-14 dagar för stor beställning efter betalning.
Supply Förmåga:600st / vecka
Specifikationer:
*Omgivningstemperatur: 0 till 40°C(32 till 104°F)
*Relativ luftfuktighet: 0 % till 80 %
*Tryck övertryck: 86kPa-106kPa
*Material: High Quality TPU Jacket kabel, 3m längd, grå
Produktdetaljer:
| Produktnamn | EKG Kabel Leadwire |
| Ursprungsort | Guangdong, Kina |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE/ISO |
| Kabel färg | Grå |
| Trunk Kabel längd | 2,7 m |
| Blykabel längd | 0,9 m |
| Kompatibilitet | Drager Vitalert 2000 Vitalert 3000 |
| Kabel Material | TPU Jacka |
| Blykabel diameter | 2,6 mm |
| Instrumentkoppling | 12 stift |
| Patientändkoppling | Snapin |
| Standard | Aha |
| Vikt | 300G |
| Typ | EKG-kabel |
| Paket | 1stycke pack i en PE väska, sedan läggas i 1 kartong |
| Garanti | 1 år |

Populära Taggar: drager vitalert 2000 vitalert 3000 EKG kabel, tillverkare, leverantörer, fabrik, billigt, köpa
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







