Original 6-stifts EKG-kabel för Zoncare Snap Connector
Betalningstid: T/T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, till sjöss
Ledtid: 1-7 dagar (beroende på din kvantitet)
MOQ: 30 st
Beskrivning
Original 6-stifts EKG-kabel för zoncare snäppkontakt
Produktbeskrivning
| Kategori | EKG |
|---|---|
| Certifieringar | CE, ISO |
| Anslutning Distal | Rund, 6-stiftskontakt |
| Kontakt Proximal | nypa eller knäppa |
| Latex fri | Ja |
| Färg på blykabel | grå |
| Diameter för blykabel | 2,6 mm |
| Blykabelmaterial | TPU jacka |
| Blyfärgkodning | AHA/IEC |
| Lednummer | 3/5 |
| Förpackningstyp | Väska |
| Förpackningsenhet | 1 |
| Patientstorlek | Vuxen/Pediatrisk |
| Motstånd | Nej |
| Steril | Nej |
| Total kabellängd | 3.6m |
| Stamkabellängd | 2.7m |
| Garanti | 12 månader |
Hur fungerar EKG-avledningar?
En EKG-avledning är en grafisk beskrivning av hjärtats elektriska aktivitet och den skapas genom att analysera flera elektroder. Med andra ord,varje EKG-avledning beräknas genom att analysera de elektriska strömmar som detekteras av flera elektroder.




Populära Taggar: original 6-pin ecg-kabel för zoncare snäppkontakt, tillverkare, leverantörer, fabrik, billigt, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar











