
Golden Cup EEG-kabel elektroder
Ledtid: 1-7 arbetsdagar (beror på din kvantitet)
Betalningsvillkor: 100% T/T insättning, Western Union
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Till sjöss
MOQ: 5 ST
Beskrivning
Golden Cup EEG-kabel elektroder
Ledtid: 1-7 arbetsdagar (beror på din kvantitet)
Betalningsvillkor: 100% T/T insättning, Western Union
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Till sjöss
MOQ: 100 stycken
Tekniska specifikationer:
| Program | Bran EEG medicinsk utrustning |
| Kabelfärg | Färgglada |
| Kabelmaterial | TPU Jacka |
| Distala kontakter | Din 1,5 mm |
| Kopp diameter | 9.5mm |
| Stamkabellängd | 2,7 miljoner |
| Blykabellängd | 1.5m eller anpassad |
| Standard | Iec |
| Garanti | 1 år |


Populära Taggar: gyllene kopp eeg kabel elektroder, tillverkare, leverantörer, fabrik, billig, köpa
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar
-

Philips 5-ledig EKG-trådsats med Snap / Grabber / Cl...
-

Philips M1971a 5-ledig EKG-trådsats med Snap / Grabb...
-

Högkvalitativa guldpläterade koppar EEG elektroder K...
-

Spacelabs Ultraview SpO2 Extension Cable / Adapter K...
-

Guldpläterad Eeg-koppelektrod, Färgrik EEG-kabel, DI...
-

Non-Oximax Nellcor kompatibel 7-pins engångs Spo2-se...

