
Biolight EKG-maskin bytesbatteri M66
Kompatibel:Biolight M8000,M8500,M9000,M9000A,M9500,M66,BIONICS BPM 770 GUARDIAN, Rainbow PM-9000A,M69,Argus LMS-10
Betalningsvillkor: T/T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, sjövägen
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
Prover finns
Beskrivning
Biolight EKG-maskin bytesbatteri M66
Ursprungsort:Kina
Varumärke:Biolight
Certifiering:Ce
Kompatibel:LI1104C,12-100-0006
Minsta orderankvantitet:1st
Pris:som diskuterats
LeveransTid:1-3 arbetsdagar
Supply Förmåga:600st / vecka
Tekniska specifikationer:
| Produktnamn | Medicinskt laddningsbart batteri |
| Ursprungsort | Guangdong, Kina |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE/ISO |
| Storlek | 180,1*60,5*24,1 mm |
| Nominell kapacitet | 5200mAh |
| Vikt | 330g |
| Typ | Li-ion |
| Nominell spänning | 11.1v |
| Program | Biolight M8000,M8500,M9000,M9000A,M9500,M66,BIONICS BPM 770 GUARDIAN, Rainbow PM-9000A,M69,Argus LMS-10 |
| Cellkvantitet | 6 Cell |
| Färg | Grå |
| Paket | Individuell låda |

Populära Taggar: biolight ECG maskinbyte batteri m66, tillverkare, leverantörer, fabrik, billigt, köpa
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







