Philips Li202S patientmonitor batteri
Kompatibel:989803144631, Li202S-60A
Betalningsvillkor: T/T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, sjövägen
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
Prover finns
Beskrivning
Om du letar efter Philips li202s patientvaktsbatteri, välkommen att kontakta vår fabrik. Som en av de ledande tillverkarna och leverantörerna i Kina, kommer vi att erbjuda dig inte det billigaste men konkurrenskraftiga pris och utmärkt service. Vänligen lita på att köpa våra kvalitetsprodukter.
Philips Li202S patientmonitor batteri
Ursprungsort:Kina
Varumärke:Philips
Certifiering:Ce
Kompatibel:989803144631, Li202s-60A
Minsta orderankvantitet:1st
Pris:som diskuterats
LeveransTid:1-3 arbetsdagar
Supply Förmåga:600st / vecka
Tekniska specifikationer:
| Produktnamn | Medicinskt laddningsbart batteri |
| Ursprungsort | Guangdong, Kina |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE/ISO |
| Storlek | 149*90*20 mm |
| Nominell kapacitet | 6600mAh |
| Vikt | 428 g |
| Typ | Li-ion |
| Nominell spänning | 10,8V |
| Program | Philips VS2,VM4,VM6,VM8,VM3,Suresign VS3,V24E,VS4(863283) |
| Cellkvantitet | 9 Cell |
| Färg | Svart |
| Paket | Individuell låda |



Populära Taggar: philips li202s patient övervaka batteri, tillverkare, leverantörer, fabrik, billig, köpa
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar













