Philips utbytbara batterier för medicinsk utrustning
Kompatibel : Philips 989803194541 ME202EK 453564509341 VM-serie
Betalningsvillkor: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
Prover finns tillgängliga
Beskrivning
Philips utbytbara batterier för medicinsk utrustning
Ursprungsort:Kina
Varumärke:Philips
certifiering:CE
Modellnummer:989803194541
Minimum antal:1 st
Pris:såsom diskuterats
Leveranstid:1-3 arbetsdagar
Försörjningsförmåga:600 st / vecka
Tekniska specifikationer:
| Produktnamn | Uppladdningsbart batteri |
| Ursprungsort | Guangdong, Kina |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE / ISO |
| Storlek | 149 * 90 * 20mm |
| Nominell kapacitet | 7800mAh |
| Vikt | 490g |
| Typ | LI-ION |
| Nominell spänning | 10.8V |
| Ansökan | Philips Goldway G50, G60, G70, G80 Micron Transport GX, Micron Transport GX + ·, CTG7 Micron Transport GX2 · Micron Transport GX3 · Micron Transport VX · Micron Transport XT · Micron Transport XT2 · Micron Transport ZX, PageWriter TC20, PageWriter TC30, PageWriter TC50, PageWriter TC70 Efficia CM10, (referensnummer 863301), Efficia CM12, (referensnummer 863303), Effica CM100, (referensnummer 863300), Efficia CM120, (referensnummer 863302), EfficiaCM150 (referensnummer 863304) Draeger: Oxylog 2000+, Oxylog300 0O, xylog3000+ Philips: 860306, 860310, 860315, 860332, 860352, 860353, 860354, 860355,863063, 863064, 863065, 863066, 863067, 863068, 863069, 863070, 863071, 863072, 863073, 863074, 863077, 863079, 863080, 863081,863082, 863083, 863300, 863301, 863302, 863303, 863304, 863317,863320, 863321, 863322 |
| Färg | Svart |
| Paket | Individuell låda |


Populära Taggar: philips ersättningsuppladdningsbara batterier för medicinsk utrustning, tillverkare, leverantörer, fabrik, billiga, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar









