
Philips VM1 Medicinsk bildskärm batteri 863264
Kompatibel:Philips VM1,Vsi,VS2+-bildskärmar
Betalningsvillkor: T/T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, sjövägen
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
Prover finns
Beskrivning
Om du letar efter Philips VM1 Medical Monitor batteri 863264, välkommen att kontakta vår fabrik. Som en av de ledande tillverkarna och leverantörerna i Kina, kommer vi att erbjuda dig inte det billigaste men konkurrenskraftiga pris och utmärkt service. Vänligen lita på att köpa våra kvalitetsprodukter.
Philips VM1 Medicinsk bildskärm batteri 863264
Ursprungsort:Kina
Varumärke:Philips
Certifiering:Ce
Kompatibel:863264,863265,863266,989803166291,453564243501,989803174881
Minsta orderankvantitet:1st
Pris:som diskuterats
LeveransTid:1-3 arbetsdagar
Supply Förmåga:600st / vecka
Tekniska specifikationer:
| Produktnamn | Medicinskt laddningsbart batteri |
| Ursprungsort | Guangdong, Kina |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE/ISO |
| Storlek | 55x65x19mm |
| Nominell kapacitet | 2600mAh |
| Vikt | 135g |
| Typ | Li-ion |
| Nominell spänning | 11.1V |
| Program | Philips VM1,Vsi,VS2+-bildskärmar |
| Cellkvantitet | 2 Cell |
| Färg | Svart |
| Paket | Individuell låda |

Populära Taggar: philips vm1 medicinsk monitor batteri 863264, tillverkare, leverantörer, fabrik, billiga, köpa
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







