Uppladdningsbara batterier för medicinsk utrustning för Mindray
Kompatibel : Mindray M5 M5T M7 M9 M7-serien LI23I001A M7D
Betalningsvillkor: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
Prover finns tillgängliga
Beskrivning
Uppladdningsbara batterier för medicinsk utrustning för Mindray
Ursprungsplats: Kina
Varumärke: Mindray BeneHeart
Certifiering: CE
Modellnummer: Maquet 6487180
Minsta orderkvantitet: 1st
Pris: som diskuterat
Leveranstid: 1-3 arbetsdagar
Försörjningsförmåga: 600 st / vecka
Tekniska specifikationer:
| Produktnamn | Laddningsbar LI-IONBattery |
| Ursprungsort | Guangdong, Kina |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE / ISO |
| Storlek | 154 * 52,5 * 39mm |
| Nominell kapacitet | 4500mAh |
| Vikt | 330G |
| Typ | LI-ION |
| Nominell spänning | 11.1v |
| Ansökan | Fläkt |
| Färg | Vit |
| Paket | Individuell låda |
| Modell | Mindray M5 M5T M7 M9 M7-serien LI23I001A M7D |


Populära Taggar: laddningsbara batterier för medicinsk utrustning för mindray, tillverkare, leverantörer, fabrik, billiga, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar









