Spacelabs MCare300 MCare300D batteri 146-0127-00 LI202S-7800
Kompatibel: spacelabs LI202S-7800,LI202S-78A,146-0127-00
Betalningsvillkor: T/T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
Prover finns tillgängliga
Beskrivning
Spacelabs mCare300 mCare300D batteri 146-0127-00 LI202S-7800



| Produktnamn | Medicinskt uppladdningsbart batteri |
| Härstamning | Samsung Samsung (Samsung) |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE/ISO |
| Storlek | 149*90*20 mm |
| Nominell kapacitet | 7800mAh |
| Vikt | 428g |
| Typ | LI-ION |
| Nominell spänning | 10.8v |
| Ansökan |
mCare300, mCare300D |
| Färg | Svart |
| Paket | Individuell låda |

1. Garantiperiod: vi ger ersättning för alla kvalitetsproblem i tid under normala användningsförhållanden.
2. Om de nya föremålen inte kan fungera med dina enheter, skickar vi ny ersättning eller återbetalning i tid.






Populära Taggar: spacelabs mcare300 mcare300d batteri 146-0127-00 li202s-7800, tillverkare, leverantörer, fabrik, billigt, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar











