Datex Ohmeda Flat Connector SpO2-sensor
Betalningsvillkor: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
MOQ: 50 st
Beskrivning
Datex Ohmeda Flat Connector SpO2-sensor
Betalningsvillkor:T / T, Western Union, Paypal
Frakt metod:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid:3-7 arbetsdagar
MOQ:50 st
Tekniska specifikationer:
| Produktnamn | Spo2-sensor |
| Ursprungsort | Guangdong, Kina |
| Varumärke | Be-med |
| Modellnummer | Datex Ohmeda |
| Certifieringar | CE / ISO |
| Kabelmaterial | TPU-jacka |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelfärg | grå |
| Kontaktdon distalt | Platt, 11-poligt, GE-kontakt med två knappar |
| Anslutning Proximal | Multi-Site |
| Kabellängd | 3m |
| Förpackning | Individuellt paket |
| Instrumentklassificering | Klass II |
| Egenskaper | EKG-monitor, EKG-maskin |
| Vikt | 300g |
| Garanti | 1 år |


Populära Taggar: datex ohmeda flat connector spo2 sensor, tillverkare, leverantörer, fabrik, billiga, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar
-

Kompatibel Fukuda Denshi DS7100 Nellcor N595 N600 OX...
-

Datex Ohmeda OXY-F4-N Återanvändbar vuxenfingerklämm...
-

Nonin 8500 platt 8-stifts veterinärklämma SPO2-sensor
-

Lohmeier kompatibel SpO2 sondsensor pediatrisk mjuk
-

Dolphin 2G00751 Kompatibel 14-stifts Vuxen Clip SPO2...
-

Mindray 12-stifts Neonate Soft SPO2-sensor



