Biolight disponibel SpO2-sond 9-polig neonat disponibel SpO2-sensor
Katalog: Spo2-sensor
Produkttyp: disponibel spo2-sensor biolight
Mininum Beställningsmängd: 100PCS
Certifiering: CE / ISO13485
Beskrivning
Om du letar efter biolight disponibel spo2-sond 9pin neonat disponibel spo2-sensor, välkommen att kontakta vår fabrik. Som en av de ledande tillverkarna och leverantörerna i Kina erbjuder vi dig inte det billigaste men konkurrenskraftiga priset och utmärkt service. Var säker på att köpa våra kvalitetsprodukter.
Biolight disponibel SpO2-sond 9-polig neonat disponibel SpO2-sensor
Produktbeskrivning
| Kabelfärg | Vit |
|---|---|
| Kabeldiameter | 3,2 mm |
| Kabelmaterial | PVC-jacka |
| Kategori | SpO2 |
| Certifieringar | CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS-kompatibel |
| Anslutningsdistal | Manlig 9-stifts D-sub-kontakt |
| Anslutning Proximal | Neonatal lim |
| Latex fri | Ja |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackningsenhet | 24 |
| Patientstorlek | Nyfödda (GG lt; 3 kg) eller vuxna (GG gt; 40 kg) |
| SpO2-teknik | Digital |
| Steril | Nej |
| Total kabellängd | 0,9 m / 2,9 fot |
| Garanti | 0 månader |
| Vikt | 1,8 lb |

Populära Taggar: biolight disponibel spo2-sond 9pin neonate disponibel spo2-sensor, tillverkare, leverantörer, fabrik, billig, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar









