GE Marquette Compatible Spo2-förlängningskabel 2021406-001
Betalningsvillkor: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
Prover finns tillgängliga
Beskrivning
GE Marquette Compatible Spo2-förlängningskabel 2021406-001
Produktbeskrivning:Ext-kabel, 8ft, rektangel 11P> DB9F, Kompatibel för NELLCOR-sensor och 0010-S;
Kompatibel med:GEDash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash-serien, Eagle, PDM-modul, Procare B40, SOLAR, Solar 8000, Solar 8000M, TRAM Modular, Tram 451, i / 9500, x50SL-serien;
Spo2 Technology:Nellcor OxiMax
OEM P / N:2021406-001
Tekniska specifikationer:
| Produktnamn | Spo2-förlängningskabel |
| Ursprungsort | Guangdong, Kina |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE / ISO |
| Kabelmaterial | TPU-jacka |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelfärg | grå |
| Instrumentkontakt | Flat 11 stift |
| Sensorsidekontakt | DB 9-stiftskontakt för kvinnlig |
| Kabellängd | 2,4 m / 8ft |
| Förpackning | Separat paket med PE-väska |
| Instrumentklassificering | Klass II |
| Egenskaper | EKG-monitor, EKG-maskin |
| Vikt | 100g |
| Garanti | 1 år |


Populära Taggar: ge marquette kompatibel spo2 förlängningskabel 2021406-001, tillverkare, leverantörer, fabrik, billig, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar
-

Compatilbe Goldway UT4000A SpO2 Adapter Kabel / förl...
-

GE 11pin Masimo LNOP SpO2 Adapter Kabel / förlängnin...
-

GE Spo 2 Sensor Nellcor Oximax Technology Förlängni...
-

Sirecust 630/Sirecust 700/Sirem Modul Siemens Spo2 f...
-

GE Ohmeda 9 Pin Spo2 förlängningskabel
-

Spacelabs 10 Pin SpO2-förlängningskabel - 700-0030-00



