Mindray SpO2 förlängningskabel 7 Pin-0010-30-42737
Delnummer: Mindray 0010-30-42737
Betalningsvillkor: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
Prover finns tillgängliga
Beskrivning
Mindray SpO2 förlängningskabel 7 Pin-0010-30-42737
Produktbeskrivning:Ext-Cable, 8ft, Round 7p> DB9F, Kompatibel för NELLCOR-sensor och 0010-S
Kompatibel med:Accutorr 3, Accutorr 7, BeneView T1, BeneView T5, BeneView T8, Beneheart D6, DPM6, DPM7, MEC 12, MPM, PM 6800, Pass 12, Pass 8
Spo2 Technology:Mindray-modul
OEM P / N:0010-30-42737
Tekniska specifikationer:
| Produktnamn | Spo2-adapterkabel |
| Ursprungsort | Guangdong, Kina |
| Delnummer | PSN0125 |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE / ISO |
| Kabelmaterial | TPU-jacka |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelfärg | grå |
| Instrumentkontakt | Rundt, 7-poligt, knappat kontakt |
| Sensorsidekontakt | Kvinna DB 9 Pin |
| Kabellängd | 2,4 m / 8ft |
| Förpackning | Separat paket med PE-väska |
| Instrumentklassificering | Klass II |
| Egenskaper | EKG-monitor, EKG-maskin |
| Vikt | 100g |
| Garanti | 1 år |


Populära Taggar: mindray spo2 förlängningskabel 7 pin-0010-30-42737, tillverkare, leverantörer, fabrik, billig, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar
-

Masimo Rainbow RED PC-04 (2058) PC-08 (2059) Adapter...
-

Kompatibel Masimo LNC MAC-395 14pin SpO2 Adapter Kab...
-

Kompatibel HP Philips M1900B SpO2 Adapter Kabel / fö...
-

GE Oximax Kompatibel SpO2 Adapter Kabel / förlängnin...
-

Biolight Digital MonitorA3, A5, A6, A8.adapterkabel
-

RVS-100 kompatibel Spo2 förlängningskabel



