Mindray SpO2-förlängningskabel, art 0010-30-42625
Artikelnummer: Mindray Datascope 0010-30-42625, 9200-30-10682, 115-023136-00
Betalningsvillkor: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
Prover finns tillgängliga
Beskrivning
Mindray SpO2-förlängningskabel, art 0010-30-42625
Produktbeskrivning:Ext-kabel, 8ft, Radel 2bit-60 ° 6p,>> DB9F, kompatibel för NELLCORsensor och 0010-S
Kompatibel med:PM9000 express. PM80 02,9201, (PM-6201,7000,8000, M1K0, M2K0since 2006), New PM-6000 PM7000,8000,9000PM-9000 ExpressVS 800, DPM3, DPM4, DPM5
Spo2 Technology:Masimo-modul
OEM P / N:0010-30-42625
Tekniska specifikationer:
| Produktnamn | Spo2-adapterkabel |
| Ursprungsort | Guangdong, Kina |
| Artikelnummer | PSN0116 |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE / ISO |
| Kabelmaterial | TPU-jacka |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelfärg | grå |
| Instrumentkontakt | 6 stift 60 grader, Lemo-kontakt |
| Sensorsidekontakt | Kvinna DB 9 Pin |
| Kabellängd | 2,4 m / 8ft |
| Förpackning | Separat paket med PE-väska |
| Instrumentklassificering | Klass II |
| Egenskaper | EKG-monitor, EKG-maskin |
| Vikt | 100g |
| Garanti | 1 år |
FAQ:
F: Är du ett handelsföretag eller har ditt företag en egen fabrik?
S: Vi har vår egen fabrik och kan också göra produktundersökningar.
F: Hur köper du dina produkter?
A: Vi har några produkter i lager, du kan ta bort produkterna efter att du har ordnat betalningen, om det inte är tillräckligt kan vi starta produktionen.
F: Kan vi besöka din fabrik?
A: Välkommen att besöka vår fabrik om du kommer till Kina.
F: När kan du göra försändelsen?
A: Det beror på mängden.2-3 dagar för provbeställning, 5-10 dagar för bulkorder. Vi kommer att försöka leverera varorna så snart som möjligt.


Populära Taggar: mindray spo2 förlängningskabel, art 0010-30-42625, tillverkare, leverantörer, fabrik, billig, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar










