Temperaturadapter dubbelstift kompatibel med Mindray 040-001235-00
Katalog: Temperatur
Produkttyp: Kabel för temperaturadapter
Mininum Order Antal: 1PCS
Certifiering: CE/ ISO13485
Pris: Förhandling
Beskrivning
Temperaturadapter Dubbelstiftskompatibel för Mindray 040-001235-00
Ursprungsort:Kina
Betalningsvillkor:100% T / T, Western Union, PayPal
Leveranssätt:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Leveranstid:1-3 dagar för prov,7-14 dagar för stor beställning efter betalning.
Försörjningsförmåga:600st / vecka
Specifikationer:
* Omgivningstemperatur: 0 till 40 ° C (32 till 104 ° F)
*Relativ luftfuktighet: 0% till 80%
*Hyperbariskt tryck: 86kPa-106kPa
*Material: Högkvalitativ TPU-mantelkabel, 9FtLängd, Grå
kompatibilitet
| Kabel färg | Grå |
|---|---|
| Kabelns diameter | 4 mm |
| Kabelmaterial | TPU-jacka |
| Kategori | Temperatur |
| Certifieringar | CE, ISO10993-1, 5, 10:2003E, TUV, RoHS-kompatibel |
| Kanal | Dubbel |
| Kontakt distal | Rund, 2-polig kontakt, nyckelad |
| Latexfri | Ja |
| Förpackningstyp | Påse |
| Förpackningsenhet | 1 |
| Motståndstyp | NTC-serien |
| Steril | Nej |
| Temp NTC-serien | NTC/R25=2,252K |
| Total kabellängd | 9 fot |
| Garanti | 6 månader |
| Vikt | 0,3 kg |
Våra huvudprodukter
1. Återanvändbar Spo2-sensor
2. Spo2-sensor för engångsbruk
3. Spo2 förlängningskabel
4. EKG-stamkabel och blytråd
5. EKG-kabel och tillbehör
6. Healter-kabel
7. Sunction EKG-elektroder
8. EKG-elektroder för extremitetsklämma
9. EEG-blytrådar med elektroder
10. IBP-kabel
11. Vattenfälla
12. NIBP-manschett
13. Temperatursond
14. Sammankopplingskabel för temperatursond
15. Engångskontakt för tryckgivare
16. Medicinsk syresensor
17. TOCO och amerikanska givare
Kompatibilitet
| Tillverkare | Modell |
|---|---|
| Edan | IM20 |
| Mindray > Datascope | BeneHeart, BeneView, BeneView T1, BeneView T5, BeneView T8, Beneheart D6, DPM6, DPM7, Pass 12, Pass 8, iMEC-serien, iPM-serien, iPM-9800 |
Inspektion
varje medicinsk temperatursond kommer att inspekteras för att bekräfta att den har bra prestanda.

Populära Taggar: temperaturadapter dubbelstift kompatibel för mindray 040-001235-00, tillverkare, leverantörer, fabrik, billigt, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar











