
Datascope Compatible Esophageal Rectal Mindray-temperaturprobe
Betalningsvillkor: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 1-7 arbetsdagar
MOQ: 30 st
Beskrivning
Datascope Compatible Esophageal Rectal Mindray-temperaturprobe
Betalningsvillkor: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 1-7 arbetsdagar
MOQ: 30 st
Tekniska specifikationer:
| Produktnamn | Temperatursond |
| Kabelfärg | grå |
| Kabellängd | 3m |
| Kabelmaterial | TPU-jacka |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Instrumentkontakt | Runda, 2 stift |
| Patientens terminal | Esophageal rektal |
| Vikt | 120g |
| Garanti | 1 år |

Populära Taggar: datascope kompatibla temperatursond i matstrupen rektal, tillverkare, leverantörer, fabrik, billig, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







