Återanvändbar temperatursond - 6600-0628-700 Kompatibel Datex Ohmeda
Kompatibel med: 2001 IWS, 3000 IWS, 3300 IWS, 3400 IWS, 3500 IWS, 4000 IWS, 4400 IWS, 5000 IWS, Care Plus 1000, Care Plus 2000, Care Plus 3000, Care Plus 4000, General Care (GC) inkubatorer, Ohio Infant Care (IC), Panda Baby Warmers
Betalningsvillkor: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
MOQ: 50 st
Beskrivning
Återanvändbar temperatursond - 6600-0628-700 Kompatibel Datex Ohmeda
Kompatibel med: 2001 IWS, 3000 IWS, 3300 IWS, 3400 IWS, 3500 IWS, 4000 IWS, 4400 IWS, 5000 IWS, Care Plus 1000, Care Plus 2000, Care Plus 3000, Care Plus 4000, General Care (GC) inkubatorer, Ohio Infant Care (IC), Panda Baby Warmers
Betalningsvillkor: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
Provet är tillgängligt
Tekniska specifikationer:
| Produktnamn | Temperatursond |
| Ursprungsort | Guangdong, Kina |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE / ISO |
| Kabelmaterial | TPU-jacka |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelfärg | grå |
| Kontaktdon distalt | Manlig, mono-kontakt |
| Anslutning Proximal | Hudsensor |
| Kabellängd | 3m |
| Förpackning | Individuellt paket |
| Instrumentklassificering | Klass II |
| Egenskaper | EKG-monitor, EKG-maskin |
| Vikt | 80g |
| Garanti | 1 år |

Populära Taggar: återanvändbar temperatursond - 6600-0628-700 kompatibel datex ohmeda, tillverkare, leverantörer, fabrik, billig, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar









