
Philips kompatibel EKG-trunkkabel M1669A / M1668A
Artikelnummer: Philips M1669A / M1668A
Betalningsvillkor: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
Prover finns tillgängliga
Beskrivning
Philips kompatibel EKG-trunkkabel M1669A / M1668A
Produktbeskrivning:Trunkkabel, 8 ft, Round 12 Pin> Twin Pin, fit forPhilipsM1669A / M1668A
Motstånd:1K Ohms
OEM P /N:M1669A/M1668A
Tekniska specifikationer:
| Produktnamn | EKG Trunk-kabel |
| Ursprungsort | Guangdong, Kina |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE / ISO |
| Kabelmaterial | TPU-jacka |
| Kabeldiameter | 5mm |
| Kabelfärg | grå |
| Instrumentkontakt | Rund 7-polig tangent |
| Sensorsidekontakt | Twin Pin |
| Kabellängd | 2,4 m / 8ft |
| Förpackning | Separat paket med PE-väska |
| Instrumentklassificering | Klass II |
| Egenskaper | EKG-monitor, EKG-maskin |
| Vikt | 300g |
| Garanti | 1 år |

Populära Taggar: philips kompatibla ekg trunk-kabel m1669a / m1668a, tillverkare, leverantörer, fabrik, billig, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







