Batteri SB-201P för NIHON KOHDEN PVM-2700 PVM-2703 PVM-2701
Kompatibel: Nihon Kohden PVM-2700, PVM-2703, PVM-2701
Betalningsvillkor: T/T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
Prover finns tillgängliga
Beskrivning



| Produktnamn | Medicinskt uppladdningsbart batteri |
| Härstamning | Guangdong, Kina |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE/ISO |
| Storlek | 71x36x71mm |
| Nominell kapacitet | 3800mAh |
| Vikt | 484g |
| Typ | NI-MH |
| Nominell spänning | 9.6v |
| Ansökan |
PVM-2700, PVM-2703, PVM-2701 |
| Färg | Blå |
| Paket | Individuell låda |

1) Attraktiv design, hög kvalitet och rimliga priser
2) Avancerad bearbetningsteknik
3) Avancerad detektionsutrustning
4) högkvalitativt råmaterial






Populära Taggar: batteri sb-201p för nihon kohden pvm-2700 pvm-2703 pvm-2701, tillverkare, leverantörer, fabrik, billigt, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar
-

11,1V 2600 mAh Li-ion-batteri för Philips VM1 Vsi VS2 +
-

LI34I001A BeneHeart Mindray D5 D6 defibrillatorbatteri
-

Uppladdningsbara batterier för medicinsk utrustning ...
-

Förseglade bly medicinsk utrustning batterier
-

Mindray uppladdningsbart batteri 0146-00-0099
-

Philips M3 ersättningsvakt batteri M3046A






