
Fukuda EKG-ersättningsbatteri FX-7100
Kompatibel: 8PH-4 / 3A3700-H-J18,8HR4 / 3FAUC-5345, T8HR4 / 3FAUC, 515900026 , T8HR4 / 3FAUC-5345
Betalningsvillkor: T / T, Western Union, Paypal
Leveransmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
Prover finns tillgängliga
Beskrivning
Fukuda EKG-ersättningsbatteri FX-7100
Härstamning:Kina
Varumärke:Fukuda
Certifiering:CE
Kompatibel:8PH-4 / 3A3700-H-J18,8HR4 / 3FAUC-5345, T8HR4 / 3FAUC, 515900026 , T8HR4 / 3FAUC-5345
Minimum antal:1 st
Pris:såsom diskuterats
Leveranstid:1-3 arbetsdagar
SupplyAbility:600st / vecka
Tekniska specifikationer:
| Produktnamn | Uppladdningsbart medicinskt batteri |
| Härstamning | Guangdong, Kina |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE / ISO |
| Storlek | 73 * 18 * 136 mm |
| Nominell kapacitet | 4200mAh |
| Vikt | 380g |
| Typ | NI-MH |
| Nominell spänning | 9.6v |
| Ansökan | FX-7000, FX-7100, FX-7102, FX-7302 FCP-7101, FCP-7102, FCP-7301 |
| Cellkvantitet | 8 Cell |
| Färg | Blå |
| Paket | Individuell låda |

Populära Taggar: fukuda ecg maskinbytesbatteri FX-7100, tillverkare, leverantörer, fabrik, billigt, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







