Masimo House of Batteries 14282
Kompatibel : Masimo RAINBOW, Radical-7 RAINBOW, Unipower B11588, mellanstatliga batterier AMED3404
Betalningsvillkor: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetod: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, till sjöss
Ledtid: 3-7 arbetsdagar
Prover finns tillgängliga
Beskrivning
Masimo House of Batteries 14282
Ursprungsort:Kina
Varumärke:Masimo
certifiering:CE
Modellnummer:Masimo Radical 7 Rainbow 14282
Minimum antal:1 st
Pris:såsom diskuterats
Leveranstid:1-3 arbetsdagar
Försörjningsförmåga:600 st / vecka
Tekniska specifikationer:
| Produktnamn | Uppladdningsbart batteri |
| Ursprungsort | Guangdong, Kina |
| Varumärke | Be-med |
| Certifieringar | CE / ISO |
| Storlek | 57 * 50 * 17mm |
| Nominell kapacitet | 2000mAh |
| Vikt | 123g |
| Typ | NI-MH |
| Nominell spänning | 4.8v |
| Ansökan | Masimo RAINBOW, Radical-7 RAINBOW, Unipower B11588, mellanstatliga batterier AMED3404 |
| Färg | Blå |
| Paket | Individuell låda |


Populära Taggar: masimo batterihus 14282, tillverkare, leverantörer, fabrik, billiga, köp
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar
-

MS862278 Siemens Nickel Metal Hydride Battery Pack C...
-

Biolight LB-08 Li-ion-batteripaket 12-100-1003
-

Uppladdningsbara batterier för medicinsk utrustning ...
-

Fukuda Denshi ersättningsbatteri för medicinsk utrus...
-

Philips Defibrillator medicinsk batteri backup Heart...
-

Patientmonitor Medicinsk utrustning Batterier för Mi...



